< Novitech Nové Zámky s.r.o.

Informácie o katalógu

 

Spoločnosť NOVITECH Nové Zámky, s.r.o. nie je prevádzkovateľom internetového obchodu.


Internetový E-katalóg spoločnosti NOVITECH Nové Zámky, s.r.o. poskytuje elektronický prehľad produktov ponúkaných našou spoločnosťou (internetový katalóg tovaru).
Katalóg tovaru slúži našim obchodným partnerom pri výbere tovaru a cenovej orientácii. Vybraný tovar naši obchodní partneri objednávajú zaslaním firemných objednávok z podnikových systémov.


Keďže katalóg tovaru je dostupný okrem našich obchodných partnerov aj verejnosti, majú možnosť aj fyzické osoby produkty uvedené v katalógu objednať, v uvedených cenách (pokiaľ je daný dovar označený ako "skladom"), ale iba osobne, priamo u nás, v priestoroch našej spoločnosti. Prostredníctvom katalógu môžu fyzické osoby tovar na diaľku jedine rezervovať, nie objednať. Uskutočniť objednávku je možné len priamo v priestoroch našej spoločnosti.


Internetový katalóg tovaru spoločnosti NOVITECH Nové Zámky, s.r.o. nie je štandardný internetový obchod (E-Shop) s možnosťou objednávania a uzatvárania zmluvy na diaľku!


Pokiaľ je daný dovar označený ako "skladom" = je skladom u dodávateľa našej spoločnosti, nie priamo v priestoroch našej spoločnosti, a doba dodania je obvykle nasledujúci pracovný deň po objednaní v priestoroch našej spoločnosti.
V prípade záujmu o tovar, ktorý nie je označený ako "skladom", jeho aktuálnu dostupnosť vieme preveriť, osobne, telefonicky na tel. čísle 035 / 6400822 alebo e-mailom na info@nz.novitech.sk.


Platba za tovar


Za objednaný tovar je možné zaplatiť výlučne bezhotovostne.
Po potvrdení objednávky tovaru zákazníkom v priestoroch našej spoločnosti bude zákazníkovi vystavená predfaktúra (zálohová faktúra) a objednaný – rezervovaný tovar bude zákazníkovi vydaný po pripísaní platby z predfaktúry na účet našej spoločnosti.